Türk lojistikçi 9 ülkedeki 4 bin 500 çalışandan sorumlu olacak

Türk lojistikçi 9 ülkedeki 4 bin 500 çalışandan sorumlu olacak

CEVA  Lojistik’in Türkiye Genel Müdürü Fuat Adoran, CEVA Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika Bölge Lideri olarak atandı. 2001 yılından bu yana CEVA’da muhtelif görevlerde bulunan Adoran, 3 yıldır CEVA Lojistik Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. Adoran, CEVA Global CEO’su Xavier Urbain’e bağlı olarak çalışacak ve 9 ülkedeki 4 bin 500 çalışandan sorumlu olacak.Konuyla ilgili konuşan CEVA Global CEO’su Xavier Urbain, “Fuat Adoran’ın yeni görevinde, BAMECA...

CEVA  Lojistik’in Türkiye Genel Müdürü Fuat Adoran, CEVA Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika Bölge Lideri olarak atandı. 2001 yılından bu yana CEVA’da muhtelif görevlerde bulunan Adoran, 3 yıldır CEVA Lojistik Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. Adoran, CEVA Global CEO’su Xavier Urbain’e bağlı olarak çalışacak ve 9 ülkedeki 4 bin 500 çalışandan sorumlu olacak.

Konuyla ilgili konuşan CEVA Global CEO’su Xavier Urbain, “Fuat Adoran’ın yeni görevinde, BAMECA Bölgesi’ndeki hedeflerimizi gerçekleştirmekte çok başarılı olacağını inanıyoruz. Kendisi müşterilerimiz için büyük bir katma değer oluşturacaktır” dedi.

 

Etiketler :