“Türkiye’deki işletmeler lojistik ve otomasyon süreçleri konusunda bilinçlenmeli!”

“Türkiye’deki işletmeler lojistik ve otomasyon süreçleri konusunda bilinçlenmeli!”

İsviçreli depolama ve tahsis sistemleri üreticisi Kardex Remstar ile BVL Lojistik ve ILA Konveyör Sistemleri; lojistik ve otomasyon alanlarında geliştirdikleri çözümleri 3.Kardex Lojistik Günleri’nde sektör profesyonellerine aktardı. Otomotiv, perakende, lojistik, e-ticaret ve üretim gibi farklı iş kollarından profesyonelleri ağırlayan konferans, DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da gerçekleşti.

26 farklı ülkede otomatik depolama ve arşivleme çözümleri sunan Kardex Remstar, sektör profesyonellerine yönelik geliştirdiği çözümleri, sektördeki yeni trendleri ve farklı alanlarda geliştirilen yeni hizmet modellerini aktarmak üzere ILA ve BVL işbirliğiyle sektör profesyonellerini ağırladı. DoubleTree by Hilton Hotel Kadıköy Moda’da gerçekleşen konferansta depo ve iç lojistik otomasyon sistemleri, yönetim alternatifleri ve mevcut uygulamalar gibi birçok stratejik konu masaya yatırıldı.

Kardex Remstar Türkiye Ülke Müdürü Emre Yenal, Kardex Remstar ev sahipliğinde düzenlenen 3. Kardex Lojistik Günleri için “Türkiye’deki işletmelerin lojistik ve otomasyon süreçleri konusunda bilinçlenmesi gerekiyor. İşletme karlılığında hedeflenen rakamlara ulaşılması için sektördeki yeniliklerin ve çözümlerin takip edilmesi ve işletme dinamiklerine uygun sistemlerin belirlenmesi büyük önem taşıyor. 3. Kardex Lojistik Günleri ile hedefimiz, sektör profesyonellerine doğru aktarımlarda bulunmak, yeni trendleri ve çözümleri anlatmak ve onlardan gelen geri bildirimlerle sektörümüzü daha da geliştirmek” dedi.

Lojistik ve otomasyon alanında sektördeki ihtiyaçlara ışık tutmak ve yeni çözümleri profesyonellere aktarmak amacıyla düzenlenen ve yoğun ilgi gören konferansa katılım ücretsiz olarak gerçekleşti. 

Etiketler :