UND Başkanı Çetin Nuhoğlu: “60 bin aracımızın 40 bini ya atıl vaziyette ya da çalışmıyor”

UND Başkanı Çetin Nuhoğlu: “60 bin aracımızın 40 bini ya atıl vaziyette ya da çalışmıyor”

Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin (UND) geleneksel iftar yemeğinde konuşan UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu: “Bu sektörün 40 yıldır içindeyim. Ölçemediğimiz, somut adımlar atamadığımız dönemdeyiz. 60 bin aracımızın 40 bini ya atıl vaziyette ya da çalışmıyor. Hükümetimizin lojistik ve taşımacılıkla ilgili programları, projeleri ve çalışmaları ise bizi ümitlendiriyor. Uzun yıllar Ulaştırma Bakanlığı yapan şu an Başbakanımız, uzun...

Uluslararası Nakliyeciler Derneği’nin (UND) geleneksel iftar yemeğinde konuşan UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu: “Bu sektörün 40 yıldır içindeyim. Ölçemediğimiz, somut adımlar atamadığımız dönemdeyiz. 60 bin aracımızın 40 bini ya atıl vaziyette ya da çalışmıyor.

Hükümetimizin lojistik ve taşımacılıkla ilgili programları, projeleri ve çalışmaları ise bizi ümitlendiriyor. Uzun yıllar Ulaştırma Bakanlığı yapan şu an Başbakanımız, uzun yıllar bürokrat olarak sektörle ilgili çalışmalar yapan şu an Ulaştırma Bakanımız. İşte bunlar bizi ümitlendiriyor. Bundan sonra sektör olarak inanıyorum ki çok daha iyi yerlere geleceğiz. Emin olun önümüzdeki 2 yıl içinde bu sorunlar geride kalacaktır.

40 yıllık üreticiyim, hayatımın hiçbir döneminde hiç bu kadar çalışmadım. Daha iyi ne yapabiliriz ona odaklanmalıyız.”