UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi

UTİKAD Mersin’de Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, üye buluşmalarının ikincisini Mersin’de gerçekleştirdi. UTİKAD Heyeti, 30 Kasım 2021 Salı günü Mersin HiltonSA’da üyeleriyle bir araya geldi.

Sabah kahvaltısı ile başlayan etkinliğin açılış konuşmasını UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy gerçekleştirdi. Ulusoy’un ardından kürsüde yerini alan UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler, UTİKAD'ın son dönemdeki ve gelecekteki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yapılan sunumun ardından üyelerin dile getirdiği sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüşüldü. Çekilen aile fotoğrafının ardından buluşma sonlandırıldı.

UTİKAD Heyeti 30 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşen üye buluşmasının ardından Orta Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Ceylan Er’i ve Mersin Liman Başkanı Murat Harun Baştürk’ü makamlarında ziyaret etti. Görüşmelerde lojistik ve taşımacılık sektörünün gündem konuları üzerine bilgiler verildi.

1 Aralık 2021 tarihinde de ziyaretlere devam eden UTİKAD Heyeti ilk olarak Mersin Valisi Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette UTİKAD’ın faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Vali Su’nun ardından Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu ziyaret edilerek denizyolu taşımacılığının güncel durumu üzerine değerlendirmeler yapıldı. UTİKAD Heyeti son ziyaretini ise Mersin Uluslararası Limanı’na gerçekleştirdi. Genel Müdür Johan Van Dale ve Ticaret Grup Müdürü Kerem Kavrar ile görüşen UTİKAD Heyeti, Mersin Uluslararası Limanı bünyesinde sürdürülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

UTİKAD Heyeti önümüzdeki dönemde farklı illerdeki üyeler ile buluşmaların sürdürüleceği belirtildi.

Etiketler :