3 firmaya 13 adet otobüs verdi

3 firmaya 13 adet otobüs verdi

Temsa teslimatları hız kesmiyor. Temsa, Isparta Petrol Turizm 5 adet Safir Plus, 2 adet Prestij SX, Meltem Turizm 1 adet Safir Plus 4 adet Prestij SX otobüsü filosuna kattı. İlk kez Busworld Turkey Fuarı’nda tanıtılan 7.7 metrelik Opalin’in ilk sahibi de personel taşımacılığının güçlü firmalarından Coha Turizm oldu.ISPARTA PETROL, YENİ ARAÇ ALIMINDA İLK KEZ TEMSA MARKA ÜRÜNLERİ TERCİH ETTİ1996 yılında kurulan ve filosunda toplam 30 adet araç bulunan Isparta Petrol...

Temsa teslimatları hız kesmiyor. Temsa, Isparta Petrol Turizm 5 adet Safir Plus, 2 adet Prestij SX, Meltem Turizm 1 adet Safir Plus 4 adet Prestij SX otobüsü filosuna kattı. İlk kez Busworld Turkey Fuarı’nda tanıtılan 7.7 metrelik Opalin’in ilk sahibi de personel taşımacılığının güçlü firmalarından Coha Turizm oldu.

ISPARTA PETROL, YENİ ARAÇ ALIMINDA İLK KEZ TEMSA MARKA ÜRÜNLERİ TERCİH ETTİ

1996 yılında kurulan ve filosunda toplam 30 adet araç bulunan Isparta Petrol Turizm, ilk kez yeni araç alımında Temsa marka ürünleri tercih etti. Düzenlenen teslim töreni ile Isparta Petrol Turizm filosuna 5 adet Temsa Safir Plus ve 2 adet Prestij SX araç katıldı. Araçlar, Isparta Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Baştok’a Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Satış Müdürü Baybars Dağ, Bölge Satış Yöneticileri Bülent Tekiner, Volkan Tolunay tarafından teslim edildi. Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Isparta Petrol Turizm Yönetim Kurulu İbrahim Baştok, “Şu an firmamız Isparta çıkışlı, İzmir-Antalya-Şanlıurfa, Hatay, Edirne, Çanakkale, Bodrum ve Hatay hatlarında hizmet veriyor” dedi.

İBRAHİM BAŞTOK: “İŞLETME SÜRECİNDEKİ AVANTAJLARLA TERCİHİMİZ TEMSA OLDU”

Filolarına yeni araçlarla güçlendirerek sezonda müşterilerine daha kaliteli ve güvenli bir hizmeti hedeflediklerini belirten Isparta Petrol Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Baştok, “Temsa araçlar düşük yakıt tüketimi ile işletme sürecinde firma sahiplerini ve kullanıcılarını mutlu ettiğini sektördeki iletişim halinde olduğumuz meslektaşlarımız ifade ediyor. Ayrıca araçların sahip olduğu konfor düzeyi ile yolculara seyahat sürecinde keyif kattığını da belirtiliyorlar. Biz de yeni sezonda büyüyen hedeflerimize filomuza yeni araçlar ekleyerek katkı sağlamak istedik ve Temsa marka araçları tercih ettik. Firmamıza da yolcularımıza da hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

MURAT ANIL: “TEMSA AİLESİ YENİ FİRMALARLA BÜYÜYOR”

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında 20 yıldır başarıyla hizmet veren Isparta Petrol Turizm’in filosuna Temsa araçların katılmasının mutluluk verdiğini ifade eden Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, “Isparta Petrol Turizm ile Temsa ailesinin ilk buluşması bu. Sayın İbrahim Baştok’a bugün 5 adetlik Safir Plus ve 2 adetlik Prestij SX teslimatı bu açıdan da bizim için çok büyük önem taşıyor. Biz her zaman Temsa ailesi içine katılan her firmayı iş ortağımız olarak gördüğümüzü ifade ediyoruz. Onlarla sadece satış sürecinde değil, satış sonrası sürecinde de her an birlikteyiz. Temsa araçlarımızın Sayın İbrahim Baştok’un ifade ettiği gibi işletme sürecinde oluşturduğu memnuniyet, yeni yatırımlarda hiç Temsa marka kullanmayan müşterileri de ailemiz içerisinde yer almasını sağlıyor. Bu açıdan da mutluyuz. Yeni araçların Isparta Petrol Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını ve yeni sezonda bol kazanç getirmesini diliyoruz. Sayın İbrahim Baştok’a da Temsa tercihinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

MELTEM TURİZM’E 1 SAFİR PLUS, 4 PRESTİJ SX

Öte yandan personel taşımacılığı alanında hizmet veren İstanbul merkezli Meltem Turizm filosuna 1 Safir Plus ve 4 Prestij SX ile güçlendirdi. Araçlar Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci tarafından Meltem Turizm sahibi Metin Balta’ya teslim edildi.

Teslimat töreninde bir açıklama yapan Meltem Turizm sahibi Metin Balta, “Temsa marka ürünlerin hizmet sürecinde kalitesi ve konforu ile fark yarattığını belirterek, Hem yeni Safir Plus hem de yeni Prestij SX tasarımı ve artan güvenlik sistemleri ile hizmet sürecinde işletmecilerinde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin de memnuniyetini üst düzeye taşıyor. Ayrıca Temsa ürünlerinin işletim sürecinde sağladığı avantajlarda bizleri Temsa marka ürünlere yönelten en önemli nedenlerin başında geliyor” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de Meltem Turizm ile gerçekleşen işbirliğinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, yeni araçların Meltem Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diledi.

İLK OPALIN’İN SAHİBİ COHA TURİZM OLDU

14-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Busworld Turkey Fuarı’nda ilk kez taşımacılarla buluşan Opalin ziyaretçilerin de büyük beğenisini kazandı. Fuar standında yeni müşteri bağlantıları da yapıldı. Kocaeli bölgesinde personel taşımacılığının güçlü şirketlerinden Coha Turizm’e ilk Opalin’in satışı yapıldı.

Coha Turizm sahibi İsmet Coha, filolarında 17 koltuklu araçtan 54 koltuklu araca kadar her marka araç bulunduğunu belirterek, “Kocaeli bölgesinde personel taşımacılığı alanında kaliteli ve güvenli hizmet standartı ile şirketlere ve yolcularımıza hizmet veriyoruz. Temsa’nın Safir marka araçları zaten filomuzda bulunuyor. Safir araçlardan duyduğumuz memnuniyet ve güven neticesinde biz Temsa’nın yeni ürünü Opalin’i filomuza katmaktan hiç çekinmedik ve büyük bir mutluluk duyduk. Önümüzdeki süreçte yatırımlarımız devam edecek” dedi.

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de, Coha Turizm’in personel taşımacılığının en güçlü firmaları arasında yer aldığını vurgulayarak, “Fuarda taşımacılarla buluşturduğumuz yeni ürünümüz 7.7 metrelik Opalin aracımız büyük bir beğeni gördü. Birçok müşteri araçla ilgili bizden bilgiler aldılar. Opalin aracımızın servis taşımacılığı alanına yeni bir soluk yeni bir renk katacağına inanıyoruz. Coha Turizm ile ilk Opalin’in satış bağlantısını fuarda gerçekleştirdik. Yeni aracımız Opalin’in Coha Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz” dedi. 

Etiketler :