5 adet Prestij aldı, 5 adet daha alacak!

5 adet Prestij aldı, 5 adet daha alacak!

Kuşadası merkezli ÇLB Turizm, filosuna 5 adet Temsa Prestij aldı

Kuşadası merkezli ÇLB Turizm, filosuna 5 adet Temsa Prestij aldı. Firma sahibi Mustafa Çelebi, sezon içerisinde 5 adet Prestij daha yatırım planının bulunduğunu belirtti. 

Baba Mehmet Çelebi’nin 1984 yılında İzmir’in Kemalpaşa ilçesinin Ören Köyü’nden başladığı taşımacılık işini oğulları Mustafa Çelebi ve Metin Çelebi kardeşler yürütüyor. Kurumsal bir yapıda hizmet verme hedefini belirleyen Çelebi kardeşler 2010 yılında Kuşadası’nda ÇLB Turizm’i kurdular. Filolarında bulunan 35 araç ile Kuşadası’nda ilk üç firma arasında yer aldıklarını belirten Mustafa Çelebi, turizmin yanı sıra öğrenci taşımacılığında da faaliyet gösterdiklerini söyledi. Bu yıl kurvaziyer turizminde çok büyük bir patlama beklediklerini belirten Mustafa Çelebi “Bizim belirli acentelerle kaliteli hizmet süreci ile çalıştığımız için iş sıkıntımız olmuyor. Şu anda Kuşadası’nda İranlı turistler bulunuyor. Onlar dönüşe geçecekler ve Nisan ayı ile birlikte Hollandalı ve Danimarkalı turistler Kuşadası’nı ziyaret edecek. Bu yıl en önemli beklentimiz ise kurvaziyer turizminde” dedi. 

MUSTAFA ÇELEBİ: “ACENTELER PRESTİJ TALEP EDİYOR”

Acentelerin hizmet alırken yeni modelli araç talebinde bulunduğunu belirten Mustafa Çelebi, “Çalıştığımız acenteler yeni araçlarla hizmet vermemizi istiyor. Hatta onların bize, ‘daha düşük yakıt tüketimine sahip’ dedikleri Prestij araç almamızı isteyen acenteler oldu. Bizde incelemelerimizde Prestij’in gerçekten düşük yakıt tüketimine sahip olduğunu gördük. Hem acentelerin talebini yerine getirmek, hem de işletme sürecinde kazanımlar sağlamak için Temsa Prestij’e yöneldik. Ancak bu araçların alımında bizi doğru yönlendiren, ilgi ve desteğini esirgemeyen Temsa Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim’in çok büyük katkısı var” dedi.

BÖLGENİN EN BÜYÜK FİRMASI HALİNE GELMEYİ HEDEFLİYORLAR

Temsa Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim de araçların tesliminde yaptığı açıklamada, ÇLB Turizm’in kaliteli hizmet sürecine çok büyük katkı sunduğunu belirterek, “Araç filosu genç bir firma, Mustafa ve Metin Çelebi kardeşler de firmayı bölgenin en büyük firması haline getirmeyi hedefliyorlar. Yeni yatırım sürecinde filolarını Temsa Prestij ile büyütme kararı vermelerinden mutluluk duyuyoruz. İlk etapta 5 Prestij yatırımı oldu. İkinci partide 5 Prestij daha teslim edeceğiz. Önümüzdeki süreçte adetlerin daha da artacağını düşünüyoruz.  Yeni araçların ÇLB Turizm’e hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

Etiketler :