Antalyalı Turizm Taşımacısı 2 Bini Aşan Filosuna 100 Adet Prestij Otobüs Kattı

Antalyalı Turizm Taşımacısı 2 Bini Aşan Filosuna 100 Adet Prestij Otobüs Kattı

Antalya’nın önde gelen personel, okul ve turizm taşımacısı şirketlerinden Şekerler Turizm 100 Prestij SX aldı. Araçların ilk partisi olan 50 adet Prestij SX düzenlenen törenle firmaya teslim edildi.

Temsa Prestij SX Antalyalı taşımacıların gözdesi olmaya devam ediyor. Zemzem Turizm’in 100 Prestij SX alımının ardından Şekerler Turizm de Temsa ile 100 Prestij SX anlaşması yaptı.  25 Mayıs’ta Şekerler Turizm’in merkezinde düzenlenen törenle 100 adetlik anlaşmasının ilk partisi olan 50 adet Prestij SX firmaya teslim edildi. Törene Şekerler Turizm firma ortakları Mustafa Şeker, Mustafa Atan, şirket çalışanları, Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ, Bölge Satış Yöneticileri İrfan Özsevim, Volkan Tolunay, Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan, Temsa Antalya yetkili bayisi Ant Oto Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Göksoy, Sabır Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sabır katıldı.

MUSTAFA ŞEKER: “2 BİNİN AŞKIN FİLO İLE HİZMET VERİYORUZ”

Araçların teslimi sonrasında açıklamalarda bulunan Mustafa Şeker, yolcu taşımacılığı filosunda 1000’i aşkın öz mal araç bulunduğunu belirterek, “Filo kiralama ile katıldığında 2000’i aşkın araç ile hizmet veriyoruz. Her yıl yüzde 20-25 büyüme ile devam ediyoruz. 2016 yılında aynı şekilde büyüme hedefimiz bulunuyor” dedi.

“PRESTİJ YAKIT KONUSUNDA ÇOK EKONOMİK”

Temsa markasını bu kadar çok adetli sayıda ilk kez yatırımda tercih ettiklerini belirten Mustafa Şeker, bu tercihte etken olan sebepleri de şu şekilde açıkladı: “2008 yılından beri aracın gelişimini takip ediyoruz. Uzun yıllardır farklı markalarla çalıştık. Bizde de marka bağımlılığı var. Çünkü biz bütün ekibi ona göre hazırlıyoruz. En önemli gider kalemimiz yakıt. Şekerler Turizm Akademi’de eğitim alan sürücülerimizle birlikte yakıt ekonomisinde en düşük kullanımı sağlayabilecek eğitimi kazanmış sürücüler. Biz uzun süredir Prestij’i takip ediyoruz, markalar arasında yakıt tüketimi açısından sık sık verileri de karşılaştırıyoruz. Prestij yakıt konusunda çok ekonomik. İnşallah uzun yıllar birlikte çalışırız” dedi. 

“KRİZLERİ FIRSATA ÇEVİRİYORUZ!”

Şekerler Grup olara her kriz döneminde büyümeyi başardıklarına dikkat çeken Mustafa Şeker, “Yine 2016 Antalya için bir kriz dönemi olsa da biz bu krizi fırsata çevirdik. Temsa ailesi ile birlikte bir yola çıktık. İnşallah bu birlikteliği de uzun yıllar devam ettireceğimize inanıyorum. Kendilerine verdikleri destekler için başta Sayın Murat Anıl, Baybars Dağ, İrfan Özsevim ve Volkan Tolunay’a çok çok teşekkür ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Şekerler Turizm Şirket Ortağı Mustafa Atan, “Yatırımlarımız devam edecek. Uzun yıllardır bu işi yaptığımız için filomuzu Prestij SX ile güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

MURAT ANIL: “BU TESLİMAT ANTALYALI TAŞIMACILARA DA MORAL OLACAK”

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, “Prestij SX araçlarımız Şekerler Turizm’e hayırlı, uğurlu olsun. Antalya’nın ve Türkiye’nin güzide şirketlerinden Şekerler Turizm’e araçlarımızı seçtikleri için çok teşekkür ediyorum. Umarım devamı da gelecek. Antalya’da filomuz güçleniyor. Satış sonrasından bu gücü alıyoruz. Bu teslimatın Antalya bölgesine bakıldığında bir moral anlamında önemli olduğuna inanıyorum. Şekerler Turizm’in bu cesur girişiminin öncü olmasını temenni eder, yeni satışlara vesile olacağını buradan size ve tüm katılımcı arkadaşlara müjdelemek istiyorum. Tekrar hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız günlerde kullanın” dedi.

BAYBARS DAĞ: “ANTALYA’DA LİDER KONUMDAYIZ”

Otobüs Satış Müdürü Baybars Dağ da törende yaptığı açıklamada, “Yıllardır havaalanı çıkışında Şekerler Turizm’in arabalarını görüyoruz. Aslında servis taşımacılığında Antalya’da lider konumdayız. Şekerler Turizm’in filomuza katılması ile bunu perçinledik. Artık Antalya’dan havaalanından mutlu bir şekilde ayrılabileceğiz” dedi.  

Etiketler :