Otobüs sektörü ödüllendirildi

Otobüs sektörü ödüllendirildi

Kaptanlar Kulübü'nün organize ettiği, sektörün kanaat liderlerini biraraya getirdiği Ulaştırma Platformu: Panel ve Ödül Töreni, Geleceğin Liderleri Zirvesi ile başladı. 19 Eylül’de İTÜ ARI Teknokent'te gerçekleştirilen etkinlik; sektörde 2. ve 3. kuşak temsilcilerinin hedef ve vizyon paylaşımlarını gerçekleştirdiği panelle başladı. Genç kuşak ve duayenlerin biraraya geldiği etkinlikte, duayen Rahim Özkaymak'a “Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü”, Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu’ya “Akıllı Ulaş

İTÜ ARI Teknokent'te düzenlenen “Ulaştırma Platformu: Panel ve Ödül Töreni” etkinliğinde, sektörün önde gelen federasyon ve firma yöneticileri biraraya geldi. Şehirlerarasından turizme, servisten kentiçine kadar sektörün önde gelen yöneticilerinin katıldığı törende, Ulaştırmada Geleceğin Liderleri Zirvesi adlı panelin ardından, Sektör Yaşam Boyu Onur Ödülü, Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Başarılı Kurum Ödülü ile Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü sahiplerini buldu.

Ünlü haber spikeri ve sunucu Ebru Toğuşlu’nun sunduğu törene; Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses, BM Kadını Güçlendirme Birimi yöneticisi Mehtap Tatar, TOBB Sektör Meclisi Başkanı ve TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, TOFED Başkanı Birol Özcan, TÖHOB Genel Başkanı İsmail Yüksel, IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, TOF Genel Başkan Vekili Tahsin Yücefer, TURODER Başkanı Adnan Değirmenci, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin, TOFED Başkan Yrd İrem Bayram, İstab Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Doğmuş, İstanbul özel halk otobüsleri şirket yönetim kurulu başkanları, üretici firma yöneticileri, Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk ve sektörün önde gelen yöneticileri katıldı.

PANELDE GELECEĞİN LİDERLERİ VİZYONLARINI PAYLAŞTI

“Ulaştırmada Geleceğin Liderleri Zirvesi” başlıklı panelde, 2. ve 3. kuşak temsilcileri hedef ve vizyonlarını paylaştılar. Panelde konuşan geleceğin liderlerinin gerek eğitimleri gerek paylaştıkları vizyonları, paneli dinleyenlere sektörün geleceği emin ellerde kanısını oluşturdu.  Moderatörlüğünü Turkcell yöneticisi Seval Üçler Yıldız’ın yaptığı panelin konuşmacıları şu isimlerden oluştu:

Konuşmacılar:

Moderatör: Seval Üçler Yıldız

-      İrem Bayram – Best Van,

-      İrem Karaali – Has Turizm,

-      Mustafa Tekeli – Tokat Seyahat,

-      Sarp Tardu Orduhan – Tursan

SEKTÖRÜN EN PRESTİJLİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE TAKDİM EDİLDİ

Otokar Servis, Isuzu Turizm, Temsa Kentiçi ve Hankook Şehirlerarası Ayın Kaptan Şoförleri olmak üzere toplam 4 kategoride Ayın Kaptan Şoförü ödülleri verildi. Ödül alan kaptanlar şu isimlerden oluşuyor:

Otokar Servis Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar:

-      Kadir Kaya Çelik – Altur

-      Kudret Altunbaş – Çetur

-      Murat Karakaş –  Evatur

Isuzu Turizm Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar:

-      Turan Çelik – Çelikler Grup

-      Bilal Bağadır – Özçobantur

-      Cem Öz – Aleyna Turizm

Temsa Kentiçi Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar:

-      Özen Filiz Taş – Muğla Büyükşehir

-      Ramazan Çakır – İETT

-      Albulhamit Yeşil – İETT

Şehirlerarası Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar:

-      Erhan Tüfekçi – Kamil Koç

-      Mete İhsan Gül – Metro Turizm

-      Erkan Çınar – Lider Adana

“TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ” BAŞARILI KURUM ÖDÜLÜ ÇANAKKALE BELEDİYESİ'NE

Sektörde toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve firmaların, sivil toplum kuruluşlarının bu yönde projelerini, girişimlerini artırmaya yönelik olarak, Otokar öncülüğünde tüm aktif federasyonların katılımıyla başlatılan 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyoruz' mottolu projede, başarılı kurum ödülü Çanakkale Belediyesi'ne verildi. Kadın çalışan istihdamı ve toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik projelerinden dolayı, başarılı kurum ödülü Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses’e takdim edildi. Gürses, ödülü, BM Kadını Güçlendirme Birimi Bölge yöneticisi Mehtap Tatar, TOFED Genel Başkanı Birol Özcan, Otokar Kurumsal İletişim Müdürü Beril Gönüllü, Kamu Satış Müdürü Mahir Özşeker, Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Kemal Karayormuk ve Ekrem Özcan'ın elinden aldı.

“AKILLI ULAŞIM SİSTEMLERİ” BAŞARILI KURUM ÖDÜLÜ KAYSERİ ULAŞIM A.Ş.'NİN

Ulaşımı destekleyen gelişmiş bilgi ve iletişim teknoloji uygulamalarını, hareketliliği ve güvenliği artırarak hayata geçiren kurumları sektörde öne çıkarmak, bu uygulamaların farkındalığını artırmak ve paylaşımını artırmak amacıyla, Karayolu Yolcu Taşımacılığı sektöründeki tüm aktif federasyonlar tarafından, Bozankaya'nın Anasponsorluğu, Kentkart ve Filotürk'ün destek sponsorluklarında hayata geçirilen Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü Kayseri Ulaşım A.Ş.’ye takdim edildi. Ödülü, Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu; TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, TÖHOB Genel Başkanı İsmail Yüksel, Bozankaya Ar-Ge Direktörü Dursun Çiçek, Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk'un elinden aldı.

Etiketler :