Sırbistan’da 200’den fazla otobüsü bulunan Temsa, büyümesini sürdürüyor

Sırbistan’da 200’den fazla otobüsü bulunan Temsa, büyümesini sürdürüyor

Temsa MD7 araçlar Sırbistan’ın en önemli taşımacılık şirketlerinden Autoprevoz Cacak’ın filosunda yerini aldı.

Temsa’nın yeni modeli MD 7 şimdi de Sırbistan yollarında seferlere çıkıyor. Temsa üretimini gerçekleştirdiği MD7 araçlardan 4 adedini Sırbistan’ın en önde gelen taşımacılık şirketleri arasında yer alan ve filosunda 300 adetten fazla araç bulunan, ülkenin en köklü taşımacılık filolarından olan Autoprevoz Cacak firmasına teslim etti.

SIRBİSTAN’DA 200’ÜN ÜZERİNDE TEMSA OTOBÜSÜ BULUNUYOR

Hali hazırda 200’ün üzerinde Temsa aracı bulunan Sırbistan, 2005 yılından bu yana Temsa için en önemli ihracat pazarlarından biri konumunda bulunuyor. 2010 finansal krizi ile küçülen Sırbistan pazarı her şeye rağmen Temsa için önemini koruyor.

Temsa Uluslararası Satış Departmanı Yöneticisi Pekiner Cihan, Autoprevoz Cacak şirketinin hem şehirlerarası hem de şehiriçi taşımacılık alanında faaliyet gösterdiğini belirterek, “Filosunda 300 üzerinde araç bulunan şirket ülkenin en önde gelen firmalarından birisi. Şu an firmanın filosunda 4 adet MD7 aracımız bulunuyor. İlk kez Temsa araçlar Autoprevoz Cacak şirketinin filosunda yerini alıyor.  Bu işbirliğimizin artacağına, MD7 ve üretimini gerçekleştirdiğimiz diğer araçlara yönelik yeni siparişlerin de geleceğine inanıyoruz” dedi.

PEKİNER CİHAN: “SIRBİSTAN’DAN YENİ ARACA TALEP ARTACAK”

Sırbistan pazarının hala ekonomik krizin etkilerini yaşadığına da dikkat çeken Pekiner Cihan, “Sırbistan’da eskiyen araç parkı ile ciddi bir şekilde önümüzdeki süreçte yeni araç talebi olacağını düşünüyoruz. Bu yıl aldığımız 5 adetlik yeni MD7 siparişi ile de bu talebin artacağına yönelik inancımızı pekiştiriyor. Temsa olarak Sırbistan’da bilinen bir markayız.  Araçlarımız Belgrad havaalanına indiğimiz anda ülkenin hemen her yanında otoban ve otogarlarda karşımıza çıkıyor .Ekonomik krize rağmen biz müşterilerimizden kopmadık ve onları her türlü yedek parça ve servis konularında desteklemeye devam ettik. Bu sayede bayimizin sipariş ettiği 5 araçtan 4’ünü daha bayiye bile teslim edilmeden satabilme başarısını gösterdik. Bu Sırp operatörlerin markamıza duyduğu güvenin en büyük göstergesidir. Bu sayede önümüzdeki dönemlerde farklı modeller ile de yeni teslimatlar yapacağımızdan eminiz” dedi.   

Etiketler :