Mercedes-Benz Türk, Katı Atık Sektöründeki Müşterileri ile Buluştu

Mercedes-Benz Türk, Katı Atık Sektöründeki Müşterileri ile Buluştu

Mercedes-Benz Türk, katı atık sektörüne yönelik ‘Geniş Aile, Temiz Çevre’ mottosuyla sunduğu çözümleri, müşterilerine başarılı bir etkinlikle tanıttı. Etkinlikte, katı atık sektörünün standartlarını üst seviyeye taşıyan Mercedes-Benz Actros ve Atego modelleri sergilendi ve araç tanıtımları yapıldı.

Mercedes-Benz Türk, düzenlediği Katı Atık Sektörü Araç Tanıtım Etkinliği’nde müşterileri ile bir araya geldi. Etkinlikte, katı atık sektöründeki çeşitli üst yapı uygulamalarına uyum sağlama gücü yüksek, ihtiyaca uygun zengin teknik özellikleri bulunan Mercedes Benz Actros 1832 L 4x2, Actros 2632 L ENA 6x2, Atego 1518 LKO 4x2, Atego 1018  4x2 ve Atego 1518 4x2 modelleri sergilendi ve araç tanıtımları yapıldı.

Katı atık sektörüne yönelik geniş ürün portföyü ile müşterilerin farklı ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunduklarını belirten Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, “Mercedes-Benz Türk olarak, paydaşlarımızla bir araya gelmeyi ve onları araçlarımız hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi çok önemsiyoruz. Bu açıdan etkinliğimiz ile sektör temsilcilerimizle buluşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Araçlarımız, katı atık sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik teknik içerikleri, konfor, güvenlik ve ileri teknoloji özellikleriyle sahada fark yaratıyor. Bu sektördeki faaliyetler özelinde sunulan Actros ve Atego kamyonlarımız, şehir içi kullanım için özel olarak tasarlanmış olup manevra kabiliyeti, operasyonel kullanım kolaylığı sağlayan alçak girişli kabinleri, geniş şoför görüş açısı ile kullanıcılara ideal koşullar sağlıyor. Mercedes-Benz Türk olarak müşterilerimizin her zaman yanındayız. Bugüne kadar onlardan aldığımız geri bildirimleri de dikkate alarak üstün performansa sahip araçlarımızı kullanıma sunduk. Bundan sonra da yenilikçi ve esnek çözümlerimizle müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.

Etiketler :