Anadolu Isuzu Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörü Hakan Özenç  Oldu

Anadolu Isuzu Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörü Hakan Özenç Oldu

Anadolu Isuzu’da Genel Müdürlüğe bağlı iki yeni grup direktörlüğü oluşturuldu. “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü”ne Hakan Özenç atandı.

Anadolu Isuzu’da gerçekleştirilen organizasyon değişikliği kapsamında, Genel Müdürlüğe bağlı “Ticari Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü” ve “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü” oluşturuldu. “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü”ne Satış Sonrası Hizmetler Direktörü olarak görev yapan Hakan Özenç atandı. Hakan Özenç yönetimindeki “Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörlüğü” bünyesinde ise Tedarik Zinciri, Teknik ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörlükleri yer alacak.

Hakan Özenç kimdir

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nin ardından 1990 yılında ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hakan Özenç, 2006 yılında Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim üzerine Yüksek Lisans eğitimini (EMBA) tamamladı. 1994-2006 yılları arasında Anadolu Isuzu’da sırasıyla Kalite Kontrol Mühendisi, Kalite Kontrol Şefi, Malzeme İkmal Şefi, Otobüs Üretim Şefi, Üretim Müdürü pozisyonlarında görev alan Özenç, 2007-2013 yılları arasında ise Ar-Ge Müdürü olarak görev yaptı. 2014-2020 yılları arasında Üretim, Kalite Kontrol, Üretim Planlama ve Stok Kontrol bölümlerinden sorumlu Teknik Direktör, 2020-2022 yılları arasında Satış Sonrası Hizmetler Direktörü olarak görev yapan Hakan Özenç, Ocak 2022 itibariyle Operasyonel Fonksiyonlar Grup Direktörü olarak atandı.

Etiketler :