Çetin Nuhoğlu, UND Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı

Çetin Nuhoğlu, UND Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Başkanı Çetin Nuhoğlu 29 Mart’ta yapılacak UND Genel Kurul’unda yeniden aday olacağını açıkladı.

İşte konuyla ilgili UND Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun açıklaması: “Sektörümüzün Dikkatine;

Bilindiği üzere Uluslararası Nakliyeciler Derneği Genel Kurulu 29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Derneğimiz Genel Kurul hazırlıkları kapsamında 22 Şubat tarihinde Yönetim Kurulumuz;  tüm bölgeler ve İstanbul’dan Asil/Yedek ve Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin geniş katılımları ile toplanmıştır.  

Yapılan toplantıda ülkemizin geçirmekte olduğu çok özel şartlar ve zorluklar da dikkate alınarak Başkanlık görevini bir dönem daha sürdürmem konusu ısrarla dile getirilmiş ve bu konuda ortak görüş oluşmuştur.

Bu kadar geniş bir konsensüs ile tarafıma tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getirmek benim için artık bir görev hükmündedir.

UND Kurumsal kimliğinin güçlenmesi hedefiyle bayrağı daha önce başka üyelere gönül rahatlığı ile devretmiş bir Başkan olarak, sektörün zorlu zamanlarında bize yüklenen bu görevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan onurla sürdürmeyi bir görev olarak değerlendirdiğimi ve yapılacak UND Olağan Genel Kurul Toplantısında Başkanlık için aday olduğumu saygıyla bildiririm.”

Etiketler :