DAF bayi MERTSAN yatırımlarını genişletiyor

DAF bayi MERTSAN yatırımlarını genişletiyor

1 Eylül 2020 Mertsan'dan itibaren Ankara'nın DAF Satış ve Servis bayisi, satış ekibi faaliyetlerinin büyümesini ve müşterilerini mümkün olan en iyi konumda desteklemek için iki TRP mağazası açıyor.DAF-MERTSAN, hizmet ve satış faaliyetleri için yılın 3. çeyreğinde için Samsun ve Antalya'ya odaklanıyor bu iki şehir için DAF-MERTSAN, tüm kamyon ve treyler markalarını idare edebilecek son teknoloji ürünü iki atölye kurdu. DAF sistemlerine erişimleri var ve orijinal...

1 Eylül 2020 Mertsan'dan itibaren Ankara'nın DAF Satış ve Servis bayisi, satış ekibi faaliyetlerinin büyümesini ve müşterilerini mümkün olan en iyi konumda desteklemek için iki TRP mağazası açıyor.

DAF-MERTSAN, hizmet ve satış faaliyetleri için yılın 3. çeyreğinde için Samsun ve Antalya'ya odaklanıyor bu iki şehir için DAF-MERTSAN, tüm kamyon ve treyler markalarını idare edebilecek son teknoloji ürünü iki atölye kurdu. DAF sistemlerine erişimleri var ve orijinal DAF yedek parçalarıyla tüm DAF araçlarının tam bakımını yapabilir. Her iki atölye de garanti ve saha eylemleri için DAF sistemlerine erişebilirler, bu şekilde DAF-MERTSAN, DAF'ı satın alan müşterilerin mobilitesini garanti edebilir. DAF-MERTSAN, Türkiye'de optimize edilmiş bir satış ve servis ağı sağlamak için önümüzdeki aylarda faaliyetlerini daha da genişletecek. DAF Servis ağı, Türkiye genelinde 16 Satış / Servis / TRP noktasını içerir ve iki ek atölye, Türkiye'deki tüm DAF ağını 18 nokta haline getiriyor. 

Etiketler :