DAF’tan global sıvı taşıma şirketi HOYER’e 165 adet DAF XG

DAF’tan global sıvı taşıma şirketi HOYER’e 165 adet DAF XG

Global sıvı taşıma şirketi HOYER, filosunu 165 adet DAF XG 480 4x2 çekiciyle yeniliyor. Önümüzdeki aylarda teslim edilecek olan kamyonlar, Avrupa genelindeki operasyonlarda kullanılacak. Tüm araçlarda DAF'ın en yeni Gelişmiş Sürüş Asistanı Sistemlerinin (ADAS) kapsamlı paketi bulunuyor.

Global sıvı ürün taşıma şirketi HOYER, en az 165 DAF XG 480 4x2 çekici sipariş etti. Yeni çekiciler Almanya, Hollanda ve Polonya'da konuşlanacak ve Avrupa çapında faaliyet gösterecek. HOYER Group'un Avrupa Yurt İçi Yolları Filo Yönetim Başkanı Rudolf Schumacher, şirket filosunun belirli bir kısmının son derece verimli ve çok sayıda ödüllü DAF XG ile değiştirilmesinden memnun olduğunu belirtti. Rudolf Schumacher, ”Bu güvenilir kamyonlar en yeni, en son teknoloji ürünü güvenlik sistemlerine sahip ve ayrıca sürücülerimiz için lüks ve konforlu bir deneyim sunuyor. Bu araçların HVO ile çalışabilmesi, HOYER olarak gelecek nesilleri gözetmek istediğimiz için daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunma hedefimizi desteklemektedir. HVO ile sürüş, karbon emisyonlarını kuyudan tekere %90'a kadar azaltır. Bu yeni DAF kamyon serisiyle müşterilerimize en iyi HOYER tarzında olağanüstü hizmet sunacağız” dedi.

Pazarlama ve Satış Müdürü ve DAF Trucks Yönetim Kurulu Üyesi Bart Bosmans, "DAF, uzun yıllardır HOYER'in tercih ettiği tedarikçi olmuştur. Bu yüksek kaliteli taşımacılık çözümleri küresel liderinin müşterilerine zamanında teslimat yapılmasını sağlamak için DAF XG serimizi seçmesinden onur duyuyoruz" dedi. "Piyasadaki en verimli, güvenli ve konforlu kamyonları sunuyoruz ve aynı zamanda en yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunmaya kararlıyız. HOYER'in bunu takdir ettiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz."

1946 yılında Almanya'nın Hamburg şehrinde kurulan HOYER, şu anda sıvı ürünler için lojistik çözümlerinde tüm kıtalar üzerinde faaliyet gösteriyor. Şirket; gaz, gıda, madeni yağ ve kimyasallar gibi çeşitli sektörlerdeki müşterilerine özel çözümler sunuyor. HOYER'in 100'den fazla ülkede temsilcilik ofisleri bulunuyor. Şirket, karayolu taşımacılığı için 1200'den fazla kamyondan ve 1700'den fazla yarı römorktan oluşan bir filoya güveniyor ve DAF markasını güçlü bir şekilde temsil ediyor.

Etiketler :