IVECO'dan LGT Lojistik'e 4 ve Tanöz İnşaat'a ise 2 adet S-WAY

IVECO'dan LGT Lojistik'e 4 ve Tanöz İnşaat'a ise 2 adet S-WAY

IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, LGT Lojistik'e 4 ve Tanöz İnşaat'a ise 2 adet S-WAY AS440S48 T/P çekici teslim etti.

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv satışını gerçekleştirdiği toplam 10 adet S-WAY’den 6 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz inşaat  firmalarına teslim etti.

LGT Lojistik 4 adet IVECO S-Way çekicileri teslim alırken teslimat törenine IVECO Otomotiv Genel Müdürü Rüştü Başargan Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay ve Ağır Vasıta Satış Danışmanı Mustafa Kaynar, LGT Lojistik Genel Müdürü Selçuk Arslan ve şirket çalışanları katıldılar. Selçuk Arslan özellikle yakıt ekonomisi ve yenilenen kabinin teknolojik görünümünün yatırım kararlarında etkili olduğunu söylerken Rüştü Başargan bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tanöz İnşaat’a ise satın aldığı 6 adet S-WAY çekicinin 2’si teslim edilirken teslimat törenine IVECO Otomotiv Genel Müdürü Rüştü Başargan, Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay katılırken, Tanöz İnşaat Genel Müdürü Serdar Tan ve Yusuf Altın katıldılar. Serdar Tan kullanıcılardan aldıkları olumlu yorumlar nedeni ile bu kararı verdiklerini belirtirken Rüştü Başargan Tanöz’ü satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

Etiketler :