Kâmil Koç ve Narlıca Seyahat Güçlerini Birleştirdi

Kâmil Koç ve Narlıca Seyahat Güçlerini Birleştirdi

Kâmil Koç, Sakarya firması Narlıca Seyahat ile gücünü birleştirerek Sakarya, Bursa, Çanakkale, Bodrum İzmir gibi önemli merkezlerde şehirlerarası ulaşıma yeni bir soluk getiriyor.

Kamil Koç, Türkiye’nin her yerinde ulaşım ağını genişletiyor. Kamil Koç bu büyümenin önemli bir adımı olarak Sakarya Bölgesi’nin lider firmalarından Narlıca Seyahat ile gücünü birleştirme kararı aldı. Bu güç birliğinin ardından Sakarya’dan, Bursa, Çanakkale, İzmir ve Bodrum gibi önemli merkezlere karşılıklı seferler gerçekleşecek. İlerleyen haftalarda bölge halkının talepleri doğrultusunda yeni sefer noktaları da hizmete girecek.

Kâmil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan, “1987’den bu yana Sakarya’yı Türkiye’nin önemli noktalarına bağlayan köklü firma Narlıca Seyahat ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Narlıca Seyahat’in bölgedeki tecrübesi, değerli müşteri kitlesi ve Türkiye çapındaki deneyimi ile Kamil Koç’un dinamik yapısını bir araya getirerek şehirlerarası ulaşıma yeni bir heyecan getireceğiz. 94 yıllık köklü geçmişimiz ve tecrübemizle Sakaryalı yol arkadaşlarımıza kaliteli ve konforlu hizmet vermekten gurur duyacağız. Amacımız, Narlıca Seyahat’in bölge insanına sunduğu hizmeti, çıtayı daha da yükselterek devam ettirmek” dedi.

Narlıca Seyahat Kale Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ise yeni iş birliği ile ilgili şöyle konuştu: “Narlıca Seyahat 1987’den beri 27 üyesiyle Sakarya’yı Türkiye’ye bağlıyordu. Şimdi amacımız, Narlıca Seyahat’in hizmet ağını ve kalitesini daha da yükseltmek. Türkiye’nin en köklü firması Kamil Koç ile Narlıca’nın bir araya gelmesinden gurur duyuyoruz. Çıktığımız yeni yol, tüm yolcularımıza ve ekibimize hayırlı olsun. Hedefimiz Sakarya’yı Türkiye’nin her bölgesine kaliteli, güvenli ve sağlıklı bir şekilde bağlamak. Yeni dönemde de bol çeşitli ve kaliteli ikramları hatlarımızda sunmaya devam edeceğiz. Umarız bu yeni dönemde tüm misafirlerimiz güvenli yolcuğun mutluluğunu yaşayacaklardır.”

Etiketler :