Mars Logistics filosuna 400 adet Krone treyler kattı

Mars Logistics filosuna 400 adet Krone treyler kattı

Krone, Mars Logistics’e 400 adet treyler teslim etti. Teslimat törenine Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, Krone Uluslararası Satış Direktörü Andreas Völker, Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar ve Mars Logistics Filo Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Erkan Özyurt katıldı. Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, “Toplamda 11 milyon euro yatırımla 400 adet treyler aldık. Sektörde önemli...

Krone, Mars Logistics’e 400 adet treyler teslim etti. Teslimat törenine Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, Krone Uluslararası Satış Direktörü Andreas Völker, Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar ve Mars Logistics Filo Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Erkan Özyurt katıldı. 

Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, “Toplamda 11 milyon euro yatırımla 400 adet treyler aldık. Sektörde önemli bir yeri olan Krone ile bir işbirliği yaptık. Kendilerine bize sağladıkları çözümler için teşekkür ediyoruz. Standartın dışında özel taleplerimizi de karşıladıklar. Bundan dolayı da çok teşekkür ediyorum. 1.8 milyar TL ciro ile kapattık. Zor bir yıldı ama bizim için iyi geçti. Bu alımla birlikte 2 binin üstünde treyler, 600 adedin üstünde çekici bulunuyor. Bu yıl olduğu gibi 2020'de de yüzde 10 büyüme öngörüyoruz.”

Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, “İki güçlü firmanının bir araya gelmesi ve işbirliğine gitmesi bizi mutlu ediyor. Biz uzun vadeli partnerlik peşindeyiz. Uzun vadeli hesaplar yapan bir firmayız. Zamanla Türkiye pazarında önemli işlere imza atacağız. Mars ile yaptığımız bu işbirliği de önemli işlerimizden birini oluşturuyor. Bu yıl ağırlığımız yeni pazarlara vereceğiz. Yeni pazarlarla beraber 2020 sonrası adetlerimizi artırmak istiyoruz."

 

Etiketler :