Mercedes-Benz Türk’ün 100 bininci otobüsünün sahibi Altur Turizm oldu

Mercedes-Benz Türk’ün 100 bininci otobüsünün sahibi Altur Turizm oldu

Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’ndan geçtiğimiz günlerde banttan inen 100 bininci otobüs üçüncü nesil Mercedes-Benz Travego’nun sahibi Altun Turizm oldu.

suer-sulun-abdurrahim-albayrak.jpg

Mercedes-Benz Türk, Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda ürettiği 100 bininci otobüsünü Altur Turizm’e teslim etti. Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’ndan geçtiğimiz günlerde banttan inen 100 bininci otobüs üçüncü nesil Mercedes-Benz Travego’nun sahibi Altun Turizm oldu.

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy, Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, AVM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ergin İmre, Mengerler Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Güldalı ve Mengerler İstanbul Genel Müdürü Güven Onan, Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak, Altur  Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hikmet Albayrak, Altur Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Albayrak, Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürü Miray Kutlu ve Mercedes-Benz Türk ile Altun Turizm’in yöneticileri katıldı.

abdurrahim-albayrak.jpg

Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “Personel taşımacılığı sektörüne ilk adımını 1976 yılında atan Altur Turizm olarak modern araç parkımıza çok özel bir otobüs ekledik. Mercedes-Benz Türk’ün ürettiği 100 bininci otobüs olan Travego model aracın filomuzda yer alacak olması bizim için gurur kaynağı. Biz Altur Turizm olarak hem teknolojiye hem de insana yatırım yapmayı önemsiyoruz.  ‘Teknoloji’, ‘güvenlik’ ve ‘konfor’ denilince ilk akla gelen markalardan olan Mercedes-Benz ile uzun yıllardır sürdürdüğümüz iş birliğimiz de gücümüze güç katmaya devam ediyor. Bugün teslim aldığımız bu özel otobüsün 10 bin araçlık dev filomuzun en özel aracı olacağından şüphemiz yok. Bu yıl yatırımını yaptığımız 24 adet otobüsümüzün teslimatı için Aralık ayında yine bir araya geleceğiz. 2023 yılında da Mercedes-Benz Türk’ten toplu otobüs yatırımlarımız devam edecek. Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün’e, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy’a, yatırımlarımızın gerçekleşmesinde büyük emeği olan Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu ve Mengerler İstanbul Genel Müdürü Güven Onan’a özellikle teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

AVM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ergin İmre ise, "Personel ve servis taşımacılığı alanında 46 yıldır başarıyla hizmet veren Altur Turizm’in, filosuna eklediği Mercedes-Benz Türk’ün 100 bininci otobüsü olan Travego ile yolcularına sunduğu hizmet kalitesini bir üst seviyeye taşıyacağına inanıyoruz. Altur Turizm’in Türkiye’nin belki de en özel otobüsünü filosuna ekleme sürecinde bizleri tercih etmesinden onore olduk" diye konuştu.

Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün de şu ifadeleri kullandı: "55 yıllık şirket tarihimizin 46 yılında Altur Turizm ile çok değerli iş birliklerine imza attık. Geçtiğimiz günlerde 100 bininci otobüsümüzü banttan indirmemizin gururunu ve mutluluğunu sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise aracımızı asıl sahibi olan Altur Turizm’e teslim ediyoruz. Bu teslimatla 46 yıllık iş birliğimize çok önemli bir dönüm noktası daha ekliyoruz. Bu özel otobüsümüzün kendilerine hayırlı olmasını diliyorum."

Etiketler :