Muğla’ya 46 adet Otokar Centro

Muğla’ya 46 adet Otokar Centro

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, CENTRO mikrobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Otokar, belediyelerin toplu taşıma filolarını yenilikçi araçlarıyla güçlendirmeye devam ediyor. Ürettiği araçlarıyla dünyanın 60'a yakın ülkesinde toplu taşımaya güç veren Otokar'ın toplu taşımacılığa yeni bir soluk getiren aracı CENTRO, Muğla Büyükşehir Belediyesinin de tercihi oldu. Belediyenin ulaşım şirketi MUTTAŞ (Muğla Kent Hizmetleri İnşaat Turizm Taşımacılık Ticari İşletmecilik İletişim Sanayi ve Ticaret A.Ş) tarafından alınan 46 adet CENTRO mikrobüs, düzenlenen törenle Muğlalılara hizmet vermeye başladı.

Tarih ve turizmin başkentleri arasında yer alan Muğla'da şehir içi ulaşımı rahatlatmak amacıyla MUTTAŞ filosuna katılan 46 Otokar CENTRO'nun teslimat töreni Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Halis Kabaş, Ulaşım Dairesi Başkanı Emre Tümer, MUTTAŞ Genel Müdürü Sedat Bayrak, Otokar Otobüs Satış Müdürü Murat Torun, Pazarlama ve Satış Destek Müdürü Tarkan Burak, Yedek Parça Pazarlama ve Satış Müdürü Nur Tunç ve Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşti.

Törende Muğla'nın toplu ulaşımda bir kez daha Otokar'ı tercih etmesinden dolayı gurur duyduklarını belirten Otokar Otobüs Satış Müdür Murat Torun, "Markamıza duyulan güven için başta Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Osman Gürün olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Otokar olarak halihazırda Muğla Büyükşehir Belediyesi filosunda bulunan 150'ye yakın aracımızla hizmet veriyoruz. Toplu taşıma alanında hem yurt içinde hem de yurt dışındaki ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda tasarlayıp ürettiğimiz CENTRO mikrobüsümüz tam alçak tabanı, üstün manevra kabiliyeti ve yüksek performansının  yanı sıra düşük işletme giderleri ile de kullanıcısına fayda sağlıyor. Araçların Muğla'ya hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Etiketler :