SCSLOG Lojistik’ten Schmitz Cargobul EcoVarios Yatırımı

SCSLOG Lojistik’ten Schmitz Cargobul EcoVarios Yatırımı

Schmitz Cargobull Türkiye, ağır vasıta araçların toplam karbon ayak izini düşüren ve çekicinin yakıt tüketimini düşüren Eco Generation serisi ürünlerinin teslimatına devam ediyor. Bu defa, Türkiye’de ilk olarak SCSLOG Lojistik, Eco Generation serisinin en büyük modeli olan EcoVarios modelini teslim aldı.

scslog-schmitz-cargobull.jpg

Schmitz Cargobull Sakarya üretim hattında gerçekleşen teslimat töreninde Schmitz Cargobull Türkiye CEO’su M. Kerem Taş plaketi SCSLOG Lojistik firma sahibi Ahmet Çetinkaya’ya teslim etti. Törende bir açıklama yapan Ahmet Çetinkaya: ‘’SCSLOG Lojistik olarak çevreyi koruyan ve geleceği de düşünen lojistik operasyonları geliştirmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Her gün daha da artan küresel ısınmanın etkileri karşısında hem birey olarak hem de lojistik sektörü paydaşları olarak bizlere önemli görevler düşüyor. Teslim aldığımız bu yenilikçi ürün ile ve gelecekte teslim alacağımız diğer çevreci ürünler ile bu misyonumuzu yerine getirmeyi planlıyoruz’’ dedi.

SCSLOG Lojistik İstanbul ve İtalya’nın farklı bölgelerindeki depoları arasında, 24 adetlik tenteli treyler filosu ile 2017 yılından bu yana parsiyel taşımacılık yaparken, operasyonlarına hem Ro-Ro hem de karayolu üzerinden devam etmektedir.

Etiketler :