Sipariş ettiği 22 adet treylerin 7’sini teslim aldı

Sipariş ettiği 22 adet treylerin 7’sini teslim aldı

Tırsan Treyler, Sarp Lojistik’in 22 adetlik siparişinin ilk partisi olan 7 adetlik tren yüklemeli Tırsan Perdeli Mega Semi-Treyleri teslim etti. Tırsan Eskişehir bayisi Esray Makina Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimatı, Sarp Lojistik tesislerinde düzenlenen törende gerçekleşti.Teslimat törenine, Sarp Lojistik Genel Müdürü Ünal Şakar, Lojistik Müdürü Halil Gürkan Arıkan, Lojistik Şefi Raşit Togay, Satın Alma Sorumlusu Gamze Karaduman Güner,...

Tırsan Treyler, Sarp Lojistik’in 22 adetlik siparişinin ilk partisi olan 7 adetlik tren yüklemeli Tırsan Perdeli Mega Semi-Treyleri teslim etti. Tırsan Eskişehir bayisi Esray Makina Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimatı, Sarp Lojistik tesislerinde düzenlenen törende gerçekleşti.

Teslimat törenine, Sarp Lojistik Genel Müdürü Ünal Şakar, Lojistik Müdürü Halil Gürkan Arıkan, Lojistik Şefi Raşit Togay, Satın Alma Sorumlusu Gamze Karaduman Güner, Baş Şoför Hakan Kamal, Esray Makina Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yanar ve Satış Yöneticisi Yüksel Temen katıldı.

ÜNAL ŞAKAR: “İNTERMODEL TAŞIMACILIK YÖNTEMİNİ TERCİH EDİYORUZ”

Sarp Lojistik Genel Müdürü Ünal Şakar teslimat töreninde yaptığı konuşmada Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Uluslararası alanda yapacağımız taşımalarımızda sağlamış olduğu avantajlarından dolayı intermodel taşımacılık yöntemini tercih ediyoruz. Bu yüzden tenteli/perdeli segmentinde Türkiye’nin pazar lideri olan Tırsan’ın tren yüklemeli Perdeli Mega Semi-Treylerleri tercih ettik. Kombine taşımacılığına uygun olarak tasarlanmış olan Tırsan tren yüklemeli araçlar, güçlü şasi yapısı, donanımları, çatı kaldırma sistemi ve farklı iç net opsiyonları ile operayonel işlerimizde hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca treylerlerde bulunan “Tren Yükleme Sistemi”nin uluslararası taşımalarda yakıt tasarrufu, tamir bakım masrafı, lastik, şoför ve işletme maliyetlerini azaltıyor olması da bizim için büyük avantaj. Tırsan Treyler’lerin şasisinin KTL kaplamalı olması sayesinde araçlar 10 yıl paslanmazlık garantisi altına alınıyor. Böylece araçlarımızın 2.el değeri yükseliyor, hem alırken hem de satarken kazanıyoruz. Öte yandan Tırsan’ın sahip olduğu geniş servis ağı ve bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile vermiş olduğu kaliteli hizmetlerinden de faydalanabiliyor olmak bizim için oldukça memnuniyet verici. İleriki yıllarda da Tırsan ve Esray Makina Otomotiv ile olan olumlu iş birliğimizin artarak devam etmesinden memnuniyet duyacağız“ dedi. 

Etiketler :