Demtrans’a 13 adet DAF

Demtrans’a 13 adet DAF

Demtrans Taşımacılık, filosuna 13 adet DAF FT CF85.410 çekici kattı. Tırsan’ın Samandıra tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Demtrans Taşımacılık Genel Müdürü Murat Şahin, Bakım ve Onarım Şefi Yaşar Koç, Operasyon ve İşletme Şefi Mehmet Telli, Operasyon Amiri Şenol Kalender, DAF-Tırsan Otomotiv Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç ve Servis Müşteri Danışmanı Cenk Algül katıldı.Demtrans Taşımacılık Genel Müdürü Murat Şahin törende yaptığı konuşmada,...

Demtrans Taşımacılık, filosuna 13 adet DAF FT CF85.410 çekici kattı. Tırsan’ın Samandıra tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Demtrans Taşımacılık Genel Müdürü Murat Şahin, Bakım ve Onarım Şefi Yaşar Koç, Operasyon ve İşletme Şefi Mehmet Telli, Operasyon Amiri Şenol Kalender, DAF-Tırsan Otomotiv Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç ve Servis Müşteri Danışmanı Cenk Algül katıldı.

Demtrans Taşımacılık Genel Müdürü Murat Şahin törende yaptığı konuşmada, “Şu anda filomuzda 46 adet DAF çekici bulunuyor. DAF çekicilerinin güçlü performansından dolayı operasyonel olarak işlerimizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Firma olarak DAF’ı tercih etmemizdeki neden, satış sonrası servislerinde uzman personeller tarafından verilen hizmetleri ile hızlı çözümler sunabilmeleri ve her konuda müşteri memnuniyetini göz önünde bulunuyor” dedi.

Etiketler :