Pirelli, en yeni lastiklerini Reifen Fuarı’nda tanıttı

Pirelli, en yeni lastiklerini Reifen Fuarı’nda tanıttı

Pirelli, en yeni teknoloji ve ürünlerini Almanya’nın Essen şehrindeki gerçekleştirilen Reifen 2016 Fuarı’nda tanıttı. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin büyük ilgi gösterdiği fuarda, Pirelli’nin Ultra yüksek performans lastik ailesi P Zero’nun en genç üyesi de dikkatleri üzerine toplarken, otomobil, SUV, motosiklet, otobüs, minibüs, hafif ticari araç ve kamyonlara hitap eden üstün teknolojili ürünler de fuarda sergilendi.Premium ve prestij segmentlerinde orijinal...

Pirelli, en yeni teknoloji ve ürünlerini Almanya’nın Essen şehrindeki gerçekleştirilen Reifen 2016 Fuarı’nda tanıttı. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin büyük ilgi gösterdiği fuarda, Pirelli’nin Ultra yüksek performans lastik ailesi P Zero’nun en genç üyesi de dikkatleri üzerine toplarken, otomobil, SUV, motosiklet, otobüs, minibüs, hafif ticari araç ve kamyonlara hitap eden üstün teknolojili ürünler de fuarda sergilendi.

Premium ve prestij segmentlerinde orijinal ekipman kanalında lider olan Pirelli’nin standında ziyaretçilere ‘Mükemmel-Uyum-Stratejisi’ (Perfect-Fit-Strategy) hakkında bilgi verilirken, yüksek kalite ürünlerin stratejik iş ortaklıklarında nasıl etkin bir rolünün olduğuna dikkat çekildi. 

Otomobil lastiklerinde Pirelli'nin mevcut yaz ve dört mevsim lastikleri ziyaretçilerin beğenisine sunulurken, bu ürünler arasında Cinturato ailesinin üyeleri ve modern dört mevsim lastiği ‘Cinturato All Season’ yer aldı.

Pirelli Endüstriyel Lastikler’in ürün gamında yer alan, düşük yakıt tüketimi, kaplanabilirlik, üstün km performansı ve düşük gürültü seviyesi ihtiyaçlarını çevre dostu bir yaklaşımla karşılamak için geliştirilen  ‘01 Serisi’ ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Etiketler :