1750 tedarikçi arasında ilk 20 içinde yer aldı

1750 tedarikçi arasında ilk 20 içinde yer aldı

Koç Topluluğu şirketi Zer A.Ş.  tarafından düzenlenen “Zer İş Ortakları 2015 Buluşması’”nda, Koç şirketlerine hizmet veren 1750 tedarikçi arasında yapılan değerlendirmede Borusan Lojistik ilk 20 arasına girerek ödül aldı.

Zer A.Ş. tarafından düzenlenen 2015 Tedarikçi Zirvesi’nde Zer‘in Koç Topluluğu şirketlerine ve topluluk dışı müşterilerine hizmet veren tedarikçileri iş hacmine göre değerlendirildi. Lojistik hizmetlerin yanı sıra güvenlik, personel servisi, promosyon malzemesi, yemek ve benzeri tüm ürün ve hizmetlerin sağlandığı 1750 tedarikçi arasında iş hacminde ilk 20 firmaya ödül verildi. Borusan Lojistik kurumsallık, verimlilik ve çözüm odaklı yaklaşımı ile artırarak devam ettirdiği iş hacmi ile, Zer A.Ş. bünyesindeki Koç grubu firmalarına sağladığı hizmetler kapsamında, en yüksek iş hacimli ilk 20 iş ortağı arasına girmeye hak kazandı.

SİNAN CEM SAVCI: “SAHNEDE BORUSAN LOJİSTİK ADINI DUYURMAK HEPİMİZİ ÇOK GURURLANDIRDI”

Ödülü Koç Holding Ali Koç ve Otomotiv Grup Başkanı Cenk Çimen’in elinden Borusan Lojistik Türkiye Lojistik iş birimi Satış Grup Müdürü Sinan Cem Savcı aldı. Türkiye Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Serdar Erçal, aldıkları ödül ile ilgili şunları söyledi: “Ödülü alırken, bu işlerin kazanımından operasyonların yürütülmesine kadar tüm süreçte hep birlikte verdiğimiz emeklerin, gösterdiğimiz çabanın bu şekilde taçlandırılmasını görmekten dolayı çok mutluyum. Sahnede Borusan Lojistik adını duyurmak hepimizi çok gururlandırdı. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.”

KOÇ ŞİRKETLERİNE BİTMİŞ ÜRÜNDE 2 YILDIR HİZMET VERİYOR

Türkiye içinde; Arçelik için Bolu, Eskişehir, Çerkezköy, Adana depo ve fabrikalarından bayi ve depolara bitmiş ürün, yine Arçelik ve Tofaş için fabrika ve limanlardan Arçelik ve Tofaş fabrikalarına sac taşımaları, Koçtaş için depolama ve mağazalara bitmiş ürün dağıtımı gerçekleştirilirken Tofaş için milk run hizmeti veriliyor. Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde ise ağırlıklı Doğu Avrupa ve Balkan ülkeleri ihracat taşımalarını gerçekleştiriyor. 

180 LOJİSTİK TEDARİKÇİSİ

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde bu yıl ikincisi düzenlenen buluşma Zer Genel Müdürü Aykut Özüner’in açılış konuşması ve değerlendirmesiyle başladı. Etkinlik Koç Holding Baş Ekonomisti Ahmet Çimenoğlu’nun ekonomik trendler-makro analiz, F.Covey Alper Güney’in tedarikçi çalıştayları çıktılarını paylaşımı, Serdar Kuzuloğlu’nun teknoloji ve ticaret konulu konuşması ve Cenk Çimen’in  yaptığı kapanış konuşmasıyla devam etti. Etkinlik 1750 tedarikçi değerlendirilmesi sonucunda en yüksek iş hacmi ile çalışan ilk 20 tedarikçiye ödüllerinin verilmesiyle sona erdi. Değerlendirme kapsamında Borusan Lojistik haricinde yaklaşık 180 lojistik tedarikçisi de bulunmaktaydı.

Etiketler :