Xinerji Software, katıldığı “logitrans” Transport Lojistik Fuarı’nda sektörden büyük ilgi gördü

Xinerji Software, katıldığı “logitrans” Transport Lojistik Fuarı’nda sektörden büyük ilgi gördü

Geliştirdiği yazılımlarla lojistik sektörünün dijitalleşmesine katkı sunan Xinerji Software, katıldığı “logitrans” Transport Lojistik Fuarı’nda sektörden büyük ilgi gördü.

Sektöre yönelik geliştirdiği yazılımlarla adını duyuran Xinerji Software, 15-17 Kasım tarihleri arasında yapılan Uluslararası “logitrans” Transport Lojistik Fuarı’na katıldı. Türkiye’de 80’e yakın büyük lojistik işletmeye dijtal çözüm sunan Xinerji Software, ürünleri sektör firmalarından büyük ilgi gördü. 

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Xinerji Genel Müdür Yardımcısı Özcan Vurgun, yeni ürünler hakkında bilgi vererek gelen soruları cevaplandırdı. Fuarın kendileri için çok verimli geçtiğini, önemli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyleyen Vurgun, ürünlerinin gördüğü ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi.  

LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜ YAPAY ZEKA İLE 100 KAT HIZLANDIRIYOR

Yapay zekayı lojistik sektörünün hizmetine başarılı şekilde sunan ilk firma olduklarını aktaran Vurgun, Xinerji Software’in ChatGPT (yapay zeka) temelli platformunu T-Maxx kullanan müşterilerin, firmaları hakkındaki tüm bilgilere her an istedikleri yerden ulaşabildiklerini, bunun da firmalara hız ve verimlilik kattığını söyledi. Vurgun, firma yetkilisinin direkt olarak ister sesli ister yazılı olarak WhatsApp üzerinden istediği tüm bilgilere ve raporlara anında cevap aldığının altını çizdi. Vurgun, “Sistem sıfır hata ile çalışıyor ve 100 kat daha hızlı” dedi. 

SİSTEM ÜZERİNDEN FİYAT TEKLİFİ
 

Fiyatlandırma Yönetimi (Pricing), platformu ile havayolu, karayolu ve denizyolu firmalarının müşterilerine hızlı fiyat verme işini sağladıklarını söyleyen Vurgun, “Bu platformumuzun arka tarafında bir algoritma çalışıyor. Yapay zekâ temelli bu platform, sürekli bir analiz yapıyor, sizin daha önce belirlediğiniz karlılık oranına göre müşteriye anında fiyat teklifi verebiliyor. İnsana göre çok düşük bir hata payı var.” dedi. 

Etiketler :