15 adet treyler aldı!

15 adet treyler aldı!

Hollanda, Uden merkezli Idealogistics Verhoeven’in Ukrayna ve Polonya’da ofisi, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde ise temsilcilikleri bulunuyor

Hollanda, Uden merkezli Idealogistics Verhoeven’in Ukrayna ve Polonya’da ofisi, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde ise temsilcilikleri bulunuyor. Firma, ulusal ve uluslararası alanda ulaşım ve dağıtım, depolama ve lojistik hizmetleri sağlıyor.[/caption]Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın kutu treyler üreticisi Talson, Hollandalı İdealogistics Verhoeven’e 15 adet Talfix donanımlı Talson TGM TAL treyler teslimatı gerçekleştirdi. İlk Talson aracını 2011 yılında alan Idealogistics Verhoeven’in filosunda şu anda 71 adet Talson treyler bulunuyor.Teslimat törenine katılan Idealogistics Verhoeven CEO’su Louis Bardoel, Talson semi-treylerlerin, uluslararası standart geliştirme ve uygulama çalışmalarıyla birlikte, TAPA (Transported Asset Protection Association – Taşınan Değerli Ürünlerin Korunması Birliği) standartları gereği; endüstriyel uygulamalara yatkınlığı, teknolojik yapısı ile olası suç eğilimleri ve tedarik zinciri güvenlik tehditleri proaktif tespitler sağlaması, kalite ve yeteneği bir arada sunmasından dolayı Talson’u tercih ettiğini belirtti.Louis Bardoel, ayrıca, TALFIX® teknolojisi ile üst yapının sağlamlığı sayesinde Talson’un çift katlı yük taşıma ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunduğunu belirtirken, çok amaçlı kullanılabilen TALFIX teknolojisinin farklı boyutlarda paletlerin çift katlı taşınması için farklı kombinasyonlar oluşturma avantajı sağladığının da altını çizdi.

TALSON TGM TAL TEKSTİL TAŞIYICI TREYLER HAKKIHDA…

Talson TGM TAL tekstil taşıyıcı treyler, çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı. Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix paneller; yük sabitleme sistemi ve  çift kat  olarak da kullanılıyor. Talson’un kendinden destekli üst yapısı ve galvanizli hafif şasisi daha fazla yükleme kapasitesi sağlarken, TGM TAL, en zorlu koşullarda dahi sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkarıyor. Talson TGM TAL, değerli kargoların taşınmasında gerekli güvenlik özellikleri ile de alıcıların ilgisini çekiyor.

Etiketler :