İlk defa tercihini Tırsan'dan yana kullandı ve 24 adet treyler aldı

İlk defa tercihini Tırsan'dan yana kullandı ve 24 adet treyler aldı

İlk defa tercihini Tırsan'dan yana kullandı ve 24 adet treyler aldı

Teslimat törenine Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bağtır ve Tırsan Treyler A.Ş. İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz katıldı.[/caption]

Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat 24 adet Tırsan Perdeli maxima semi-treyleri Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tırsan bayisi Gelecek Otomotiv- Diyarbakır şubesi tarafından satışı gerçekleştirilen treylerlerin teslimat töreni Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bağtır ve Tırsan Treyler A.Ş. İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın katılımı ile gerçekleşti.

“PERDELİ ÜRÜN GRUBUNDA SEKTÖRÜN EN İYİSİ”

Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bağtır, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Öncelikle Tırsan markasını tercih etmemizdeki en önemli neden perdeli ürün grubunda sektörün en iyisi olması. Ayrıca Tırsan markasına duyduğumuz güven, araçların kalitesi, sahip olduğu geniş ürün gamı, 2. el değerinin yüksekliği ve Tırsan Treyler’in geniş servis ağı ile sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerde tercihimizi kolaylaştırdı. Tırsan ürünlerini satın almamız ilk defa Gelecek Otomotiv sayesinde gerçekleşti. Yeni yatırımlarımızda da Tırsan ve Gelecek Otomotiv ile işbirliğimizin artarak devam etmesini istiyoruz.”Merkezi Şırnak olan Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat’ın Mersinde de şubesi bulunuyor. Firma ağırlıklı olarak yurtiçi yurtdışı kuru yük, beyaz eşya ve inşaat malzemeleri alanında müşterilerine lojistik hizmeti veriyor.

Etiketler :