Otokar’dan Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne 5 Adet KENT LF

Otokar’dan Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne 5 Adet KENT LF

Otokar, halk otobüsü alanında iddiasını sürdürüyor. Kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlayıp ürettiği Kent LF otobüsü ile sektörde fark yaratan Otokar, yeni teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi. Basamaksız alçak girişi, geniş iç hacmi, düşük işletme giderleri ve dayanıklılığı ile eşsiz bir konfor sunan 5 adet Kent LF, düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

Otokar, şehir içi otobüs alanında teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Toplu taşımacılıkta kullanıcı beklentilerine göre üretim gerçekleştirerek araçlarında konfor, güvenlik ve ekonomiyi bir arada sunan Otokar, son teslimatını S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi’ne gerçekleştirdi.

Yeni otobüslerin satışı, Otokar Bayii Atalay Otomotiv tarafından gerçekleştirilirken, Türkiye'nin yanı sıra pek çok ülkede milyonlarca yolcuyu üst düzey konforla taşıyan Otokar Kent LF'lerin teslimat töreni S.S. 115 No’lu Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi garajında gerçekleşti. Törene, Mavi Marmara A.Ş. Yönetiminden Tarık Demir, Hakan Çetin, Rahmi İşcen, Tekin Recepoğlu, Silivri Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Bülent Akbaş, Atalay Otomotiv Satış Müdürü Emre Atalay, Otokar Otobüs Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, araç sahipleri Mehmet Cahit Kuş, Çağlar Aygören, Memduh Hüner ve Seğit Feyzi Eroğlu katıldı. Törende Mehmet Cahit Kuş, teknik özellikleri, donanımı, satış sonrası hizmetleri, düşük yedek parça ve işletme maliyetleriyle tüm beklentilerini karşılaması sebebiyle Otokar’ın Kent LF otobüslerini tercih ettiklerini belirtti.

Etiketler :