RECEP SERİN: “2014 TIGER HAVUZ DAMPER'İN YILI OLACAK”

RECEP SERİN: “2014 TIGER HAVUZ DAMPER'İN YILI OLACAK”

Treyler imalatında her geçen yıl hedef çıtasını yükselten Serin Treyler, Damper grubundaki başarısını yaptığı teslimatlarla kanıtlamaya devam ediyor

Treyler imalatında her geçen yıl hedef çıtasını yükselten Serin Treyler, Damper grubundaki başarısını yaptığı teslimatlarla kanıtlamaya devam ediyor. 

Satış adetlerine göre geçtiğimiz yılı ikinci sırada tamamlayan Serin Treyler, ürettiği tüm ürünlerde, yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra sektörün en önemli etkeni olan müşteri isteklerini birinci planda tutarak hedeflerine ulaşmayı başardı. Serin Treyler,  Kasım 2013’te ilk defa müşterileriyle buluşturduğu Tiger Havuz Damper'in başarısını yaptığı teslimatlarla gösteriyor. Bu yılın ilk iki aylık döneminde toplam 141 adet damper grubu teslimatı yapan Serin Treyler, en son Üstekler Sanayi’ye 4, Çetinceviz Nakliyat’a 2 ve diğer firmalara ise 14 adetlik teslimat gerçekleştirdi. 

“TIGER YILI OLACAK”

Son zamanlarda yurtiçi taşımacılık sektöründeki firmaların damper grubuna yöneldiklerini vurgulayan Serin Treyler Genel Müdürü Recep Serin, “Tiger Havuz Damper’imiz hafifliği  sayesinde daha fazla yük taşıma imkanı sağlıyor. Yüksek mukavemetli malzemeden imal edilen kasa sayesinde her yüke dayanıklı. Ağır yüklere dayanıklı yekpare kaynaksız taban sacı bulunuyor. Bu sayede öz kütlesi fazla olan yüklerde dahi tabanın formu bozulmuyor. 2014 yılının Serin Tiger Havuz Damper yılı olacağına inanıyoruz” dedi.TIGER HAVUZ DAMPER'İN ÖZELLİKLERİDingil başına düşen yük miktarı, hava yastık basıncın kontrolü, günlük servis ve toplam maliyet kaydı tutulabilmesinin yanı sıra aracın kullanım sonucu hangi şartlarda ne zaman nasıl bir durum ile karşılaştığının kaydı da tutulabildiği Elektronik Süspansiyon sistemi olası arızaların tespitinde araç kullanıcılarına gerekli bilgiyi sağlıyor. Asfalt dökümünde kullanılan  Fnisher ile damper arasında, düz yada eğimli yol fark etmeksizin, basınç değeri girerek damperin frenlemesini sürücüsüz otomatik kontrol edebilen, dolayısıyla yüzde yüz uyumlu çalışma olanağı sağlayan Smartboard sistemi avantaj sağlıyor. Arka tamponun kullanıma uyumlu olarak hareketli olması, diğer kullanılan aksesuarların da kullanıcısının beklentilerine cevap vermesi, hafifliğinin yanında mukavemetli oluşu, Serin Tiger havuz damperin  tercih edilmesinde en önemli başlıkları oluşturuyor.

Etiketler :