Petroleum Istanbul ve Gas&Power Network Fuarı kapılarını açıyor

Petroleum Istanbul ve Gas&Power Network Fuarı kapılarını açıyor

Enerji sektörünün en büyük oyuncularını buluşturan Petroleum Istanbul ve Gas&Power Network fuarları, 16-18 Mart tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 100 bin ziyaretçi hedefiyle ziyarete açılıyor.

Enerji sektörünün kalbi 16-18 Mart tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 16. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı “Petroleum Istanbul” ve 5. Elektrik, Doğal Gaz ve Alternatif Enerji, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı “Gas&Power Network”te atacak.

TOBB Petrol Meclisi, PETDER, ADER, Türkiye LPG Derneği, TOBB LPG Meclisi, PÜİS, TABGİS tarafından desteklenen Petroleum Istanbul, 16 Mart’ta düzenlenecek resmi açılış töreni ile ziyarete açılacak. Ulusal, bölgesel ve uluslararası enerji şirketleri için önemli bir işbirliği platformu olan fuarlara, 22 ülkeden akaryakıt, petrol, LPG, doğal gaz, elektrik, alternatif enerji ve madeni yağ ekipmanları, teknolojileri ile bu sektörlere ürün ve hizmet sunan alt sektörlerden 1000’in üzerinde marka katılım sağlayacak ve en son teknoloji ürünlerini sergileyecek.

Ulusal ve uluslar arası 100 bin ziyaretçi hedefiyle kapılarını ziyarete açacak Petroleum Istanbul’da sektörün geleceği de ‘Yaraları birlikte sarıyoruz! ana temasıyla masaya yatırılacak. Sektörünün ufkunu genişletecek Petroleum Istanbul Akademi Konuşmaları  kapsamında; alanında uzman ve üst düzey  konuşmacıların yer alacağı; “Akaryakıt İstasyonları ve Enerji Tesislerinde Deprem Yönetmelikleri”, “Elektrikli Araçlar ve Şarj İstasyonları”, “İstasyonlarda Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz Uygulaması”, “Akaryakıt İstasyonlarında Çatı GES Uygulamaları”, “TSE ve Akaryakıt sektörü faaliyetleri - Sayaç Ölçümleri, Buhar Geri Dönüşüm Sistemleri v.b.”, “Akaryakıt Perakende Sektörünün Niteliksel Zorlukları ve Potansiyel Çözümler” başlıklı paneller yapılacak.

 

Petroleum Istanbul, Türkiye’nin en büyük Bayi Buluşması’na da ev sahipliği yapacak. 18 bin bayinin katılımı ile gerçekleşen Petroleum Istanbul Büyük Bayi Buluşması, 17 Mart’ta fuar alanında sektör profesyonelleri ile ziyaretçileri buluşturacak. Petroleum Istanbul ve Gas&Power Network fuarları, 16-18 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde hafta içi 10.00-20.00, hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Etiketler :