Peugeot Türkiye Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu Oldu

Peugeot Türkiye Genel Müdürü Gülin Reyhanoğlu Oldu

1 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla yeni görevine başlayacak olan İbrahim Anaç’tan boşalan Peugeot Türkiye Genel Müdürlüğü koltuğuna Gülin Reyhanoğlu getirildi.

Peugeot Türkiye Genel Müdürü olarak 2017 yılından bu yana görev yapan İbrahim Anaç’ın MEA Bölgesi’ndeki global görevine transferinin ardından 1 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla Peugeot Genel Müdürlüğü görevine de Gülin Reyhanoğlu getirildi. Reyhanoğlu böylece hem Stellantis Türkiye çatısı altındaki markalar arasında hem de Türkiye otomotiv sektöründeki markalar içerisinde görev alan ikinci kadın genel müdür de olacak.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Gülin Reyhanoğlu, otomotiv sektörüne 2006 yılında Otokoç Otomotiv’de Filo Satış Temsilcisi olarak adım attı. Yıllar içerisinde birçok farklı otomotiv firmasında önemli görevler üstlenen Reyhanoğlu, 2017’de de Peugeot Türkiye bünyesine katıldı. 2020 yılından bu yana kariyerine Peugeot Türkiye Satış Direktörü olarak devam eden Reyhanoğlu 1 Ağustos 2022 itibarıyla da yeni görevine başlayacak.

Etiketler :